Powermetru fibra optica Ideal Industries 33-927 FiberMASTER

    office@distek.ro     ROM     ENG  
Login | Creeaza cont | Ai uitat parola?
Cosul de produse  Produse: 0 | Total: 0    
 
 
    Home |  Despre noi |  Noutati |  Promotii |  Reduceri |  Servicii |  Tech Library |  Cum comanzi? |  Harta site |  Contact
 
 
Produse         [+ Expand]   [- Colapse]

OTDR & Testere fibra optica > IDEAL INDUSTRIES (6) > Powermetru fibra optica Ideal Industries 33-927 FiberMASTER

 


  ..  Navigator produse [2] din [6]    ..
 

Powermetru fibra optica Ideal Industries 33-927 FiberMASTER

Cod: Ideal Industries 33-927 FiberMASTER
 
IDEAL NETWORKS
 
 Datasheet Produs (*.PDF - 0.79 Mb)

» Specificatii tehnice

  • 850, 1300/1310, 1490 and 1550 wavelength measurement capability
  • Power measurement in dBm and mW,
  • loss display in dB
  • Auto Power Off
  • Includes universal adapter
  • Operates on standard AAA batteries, (3)


» Accesorii standard incluse

FiberMASTER Kit Includes:

33-929 Light source, 850, 1300, 1310, 1550

laser light source with ST, SC and FC adaptors

33-927 Power meter, 4 wavelength with

universal 2.5mm and fixed FC adaptor

2x SC-SC 50μm multimode cables

1 SC calibration coupler

Carrying case

User Manual in English, Spanish, German,

French, Portuguese, Italian and Chinese

 

 

33-928 MM/SM power meter with 850nm light source only

33-929 Four wavelength MM/SM light source only

33-931 FiberMASTER Fibre Optic Test Kit



» Optiuni, Servicii si Accesorii recomandate

 

 

Home |  Despre noi |  Noutati |  Promotii |  Reduceri |  Servicii |  Tech Library |  Termeni şi Condiţii |  Cum comanzi? |  Link-uri utile |  Harta site |  Contact

        
Copyright © 2010 - 2018 / Distek

Produs: Powermetru fibra optica Ideal Industries 33-927 FiberMASTER